RC Stavebnice Hummer H1

Kód: 23254088
2 690 Kč 2 223 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Pozor, motory a dálkové ovládání nejsou součástí balení!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

RC Stavebnice Hummer H1 s nabíjecí baterií - počet dílku 1386 - Pozor, motory a dálkové ovládání nejsou součástí balení!!

Stavebnice Hummer je ohromující dílo, které si nechalo vypracovat do posledního detailu. Nabízí mnoho pohyblivých částí, jako jsou otevírací dveře, stěrače, zrcátka a další. Rozměry auta jsou 17x31x12 cm.

Pokud byste však toužili po ještě větším zážitku, je zapotřebí dokoupit ještě motory, které vám umožní úplně propojit stavebnici a ovládat ji pomocí dálkového ovladače. Tyto motory jsou také kompatibilní s jinými sadami, takže vám budou sloužit i pro budoucí projekty. Ovládání funguje na frekvenci 2,4 GHz, což znamená, že i kdybyste měli více stavebnic, nebudou se vzájemně rušit.

Stavebnice se pyšní následujícími vlastnostmi: Je založena na prototypu terénního vozidla Hummer a přesně odpovídá měřítku 1:12. Kabina je detailně zpracovaná a zdůrazňuje mřížku chladiče, motorový prostor, středovou konzolu, volant, zpětná zrcátka, přední a zadní sedadla, kufr, ruční brzdu a další prvky, aby co nejvěrněji zachytila pevnost a vzhled vozidla.

Funkce stavebnice zahrnují základní manuální ovládání, které umožňuje ruční otevírání a zavírání dveří, zadního kufru a možnost nastavení předních a zadních sedadel.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: