RC Tank 1:24 T-90, maskovaný

Kód: 764422
1 760 Kč –17 %
RC tank T-90
1 760 Kč –17 % 1 460 Kč 1 207 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

RC tank T-90

Detailní informace

Detailní popis produktu

RC tank 1:24 T-90, maskovaný

RC model T-90 s elektrickým pohonem věrně provádí většinu funkcí skutečného tanku. Je vybaven realistickým podvozkem s funkčními pásy, hnacími, pojezdovými a napínacími koly, které umožňují jízdu vpřed i vzad, zatáčení vlevo a vpravo při jízdě vpřed i vzad.
Nechybí ryze tanková záležitost - otáčení na místě pomocí protiběžného pohybu pásů. Dálkově je ovládáno i otáčení věže (v úhlu 320°) a náměr děla (spouštění a zvedání hlavně).  A nejen to - model doopravdy střílí! Jeho kanón není jen imitace, ale je to vzduchové  dělo s motorickým pohonem (air-soft) a automatickým nabíjením vystřelující 6 mm plastové BB kuličky.

"Munice" je uložena v zásobníku ve věži; díky systému udělujícímu projektilům dodatečnou rotaci, což pomáhá omezovat vliv zemské přitažlivosti na dráhu střely, je dostřel děla až 25 m. Pro nácvik střelby je s modelem dodáván papírový terč se stojánkem.Vysílač dodávaný s modelem neumožňuje pouze přímé ovládání v modelu "v reálném čase", ale má v paměti uloženo šest demonstračních programů dovolujících automatickou činnost tanku. Navíc můžete naprogramovat svoji vlastní "sestavu" v projíždění slalomové dráhy podle předem nastaveného programu. Vlastní ovládání je prováděno šesti velkými tlačítky (pohyb tanku vpřed a do stran, pohyb vzad a do stran). Další tři malá tlačítka na vysílači slouží pro spouštění demo programů nebo programování vaší vlastní "sestavy", dvě tlačítka ovládají otáčení věže vpravo nebo vlevo, jedno tlačítko ovládá náměr kanónu. Stiskem tlačítka na zadní straně vysílače se zařazuje vyšší rychlost; současným stiskem tlačítek na přední a zadní straně vysílače se odpaluje kanón.
RC souprava ovládající model pracuje v pásmu 27 MHz, vysílač i přijímač v modelu jsou vybaveny třípolohovým přepínačem, umožňujícím přepínat tři provozní kanály, což dovoluje současný provoz více tanků najednou. Vysílač je napájen destičkovou 9 V baterií, model je napájen z osmičlánkové sady 9,6 V Ni-Cd 1000 mAh (tužkové články) dodávané s modelem spolu se síťovým nabíječem.
Model je určen k jízdě v místnosti a na suchém bezprašném povrchu, v žádném případě s ním nejezděte ve vodě, v kalužích, blátě, písku, ve vysoké trávě, na veřejných komunikacích a jiných místech (např. parkoviště) s automobilovým provozem. nevhodným povrchem jsou také vysoké "chlupaté" koberce.

Hlavní přednosti:

Otočná věž a pohyblivá hlaveň
Možnost provozování až tří tanků současně
Různé rychlosti pohybu a otáčení
Elektricky ovládané air-soft dělo pro munici air-soft (BB kuličky)
Otáčení tanku na místě o 360°

Technické parametry: 

Měřítko: 1:24
Rozměry: 410 mm x 153 mm x 120 mm
Dostřel: až 25 metrů
Baterie modelu: Ni-Cd 9,6V 1000 mAh 
Dobíjecí adaptér: 9,6V 250 mAh
Doba nabíjení: cca 4 hodiny
Doba provozu: cca 20 min.
Frekvence vládání: 27 MHz
Baterie ovládání: 9V (je součástí balení)

Obsah balení:  

RC model tanku

Dálkové ovládání 
Dobíjecí adaptér
Baterie modelu
Papírový terč se stojánkem
1x balení BB kuliček
Maketové doplňky

Upozornění:

Model nesmí být samostatně provozován osobami mladšími 14 let bez dozoru dospělé osoby.Proti náhodnému výstřelu je model jištěn vypínačem v prostoru pro munici a ochrannou krytkou hlavně (kromě vlastní střelby musí  být neustále nasazena!), těsně před výstřelem je činnost děla signalizována rozsvícení červené LED umístěné na věži vedle děla. VŠECHNY osoby přítomné střelbě musejí mít stále nasazeny ochranné brýle pro air-soft střelce. Je zakázáno mířit a střílet na osoby nebo zvířata. Nikdy se nedívejte do ústí hlavně - dělo může v důsledku náhodného rušení vnějším signálem samovolně vystřelit. Veškerou manipulaci s modelem provádějte s nasazenou ochrannou krytkou hlavně, vypínačem střelby ve věži vypnutým do polohy OFF a vyprázdněným zásobníkem.Po střelbě může zůstat kulička nabitá v mechanismu děla, ačkoliv není pohledem do zásobníku vidět. Po vysypání zásobníku proto vždy vypalte MÍŘENOU RÁNU JISTOTY - mířený výstřel naprázdno, pro jistotu.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
LD Avatar autora | 29.12.2023
Nefunkční pás ...