RC Stavebnice HUMVEE s nabíjecí baterií

Kód: 23254122
1 890 Kč 1 562 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

RC Stavebnice HUMVEE s nabíjecí baterií

Přicházíme s možností sestavit si vlastní RC model vojenského vozu HUMVEE pomocí stavebnice CADA, která je plně kompatibilní se světoznámou stavebnicí LEGO. Tato stavebnice má jedinečnou výhodu pevného podvozku s integrovaným akumulátorem, což znamená, že nejste omezeni pouze na tento konkrétní RC model, ale můžete na podvozku postavit libovolný RC model podle vaší fantazie.

Sestavení tohoto modelu z 628 dílků je precizně propracováno do posledního detailu. Zahrnuje ikonický přední nárazník a detailní interiér. Raketomet je otočitelný o 360 stupňů a děti jistě ocení i otevírací dveře a kufr. HUMVEE je vybaven předními a zadními světly, která můžete ovládat pomocí dálkového ovladače.

Toto vozidlo je velmi snadno ovladatelné pomocí dálkového ovladače, ale také lze ho ovládat pomocí telefonu. Aplikace k dispozici rozšiřuje možnosti ovládání a nabízí pokročilé funkce, jako je například programování trasy.

Akumulátor s kapacitou 3,7V 400mAh umožňuje provoz modelu po dobu přibližně 15 minut, v závislosti na stylu jízdy. Akumulátor lze snadno nabít pomocí přiložené USB nabíječky.

Specifikace

Kompatibilní se stavebnicí LEGO
Počet dílků: 628
Otočný raketomet
Otevírací dveře a kufr
Ovladatelná světla vpředu a vzadu
Možnost ovládání pomocí dálkového ovladače nebo telefonu
Aplikace s pokročilými funkcemi
Akumulátor: LiPo 3,7V 400mAh (vydrží cca 15 minut jízdy)
Nabíjení pomocí USB nabíječky 

Obsah balení

Počet dílků 628
Obrázkový návod
Dekorativní samolepkyBuďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: