RC Stavebnice LAND ROVER DEFENDER s nabíjecí baterií

Kód: 23254023
1 290 Kč 1 066 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

RC Stavebnice LAND ROVER DEFENDER s nabíjecí baterií

OBJEVTE SVĚT STAVEBNIC S CaDa LAND ROVER DEFENDER

CaDa Land Rover Defender je dokonalou volbou pro všechny kreativní děti i dospělé. Tato úžasná stavebnice vás okouzlí svým kvalitním zpracováním, ohromujícím designem a širokou škálou funkčních prvků. Umožňuje vám sestavit si vlastní plně funkční model, který potěší jak malé inženýry a stavitele, tak i všechny nadšence do techniky. A co je nejlepší? S rychlostí až 4 km/h si můžete užít skvělou jízdu i v terénu.

Tato stavebnice CaDa Land Rover Defender obsahuje 533 dílků, které se skládají do jedinečného modelu. Můžete si vybrat mezi možností motorizace a proměny na RC model, což vám otevírá zcela nové možnosti a zvyšuje zábavu. Balení obsahuje také motor, servo motor, dobíjecí baterii a dálkové ovládání, takže můžete okamžitě začít stavět a užívat si svého vlastního Land Rover Defender.

Tato stavebnice je vhodná pro děti od 6 let, které se chtějí ponořit do světa kreativity a techniky. Pro zprovoznění modelu je třeba zakoupit 2xAA baterie do dálkového ovladače, zatímco model se jednoduše nabíjí pomocí USB. Vaše dobrodružství a zábava neznají mezí s tímto skvělým stavebním setem.

Přineste si domů CaDa Land Rover Defender a prožijte nekonečné hodiny kreativity, stavění a zábavy. Vaše malé inženýry a stavitele čeká neuvěřitelná výzva a možnost vytvořit si vlastní jedinečný model.

Specifikace

Možnost motorizace a proměny na RC model
Rychlost až 4 km/h
Stavebnice se skládá z 533 dílů

Obsah balení

Stavebnice Land Rover Defender 533 dílků
1x motor
1x servo motor
1x dobíjecí baterie
Dálkové ovládáníBuďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: