Syma S107G, žlutá

Kód: 20577445ZLUTA
720 Kč 595 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Syma S107G, žlutá

Model vrtulníku SYMA S107G vyniká několika přednostmi. První z nich je jeho stabilita a pevná kovová konstrukce, která zajišťuje odolnost rotorových částí. Díky integrovanému elektronickému gyroskopu je vrtulník velice stabilní a létá přesně tam, kam pilot směruje. S těmito malými rozměry, můžete létat v interiéru. Je důležité si dát pozor na levné kopie tohoto vrtulníku nebo starší verze, protože nabízený model SYMA S107G je nejnovější verzí s vylepšeným gyroskopem, který zajišťuje ještě větší stabilitu.

Tento vrtulník je vybaven třemi kanály, což umožňuje plnou manévrovatelnost ve směrech nahoru-dolů, doprava-doleva a vpřed-zad. Rovněž se nemusíte obávat, že by se vrtulník nekontrolovatelně otáčel kolem své osy, díky integrovanému gyroskopu se drží stabilně ve vzduchu.

Co se týče napájení, vrtulník se nabíjí pomocí USB nabíječky a využívá Li-Pol baterii s napětím 3,7 V. Doba provozu na jedno nabití je 6-8 minut, zatímco doba nabíjení trvá 45 minut. Baterie má kapacitu 150 mAh.

Dálkové ovládání vrtulníku vyžaduje 6 baterií typu AA a pracuje na frekvenci 2,4 GHz. Ovladač je typu pákového a má dosah až 10 metrů.

V balení najdete samotný vrtulník SYMA S107G, vysílačku, USB nabíječku, akumulátor a manuál, který vám poskytne podrobné informace o používání vrtulníku.

Technická specifikace

Doporučený věk: 14let
Barva: Žlutá
Délka: 220 mm
Počet rotorů: Dvourotorový
Počet kanálů: 3 kanály
Délka: 22 cm 
Šířka: 3,8 cm 
Výška: 9,8 cm
Váha: 34 g

Baterie

Způsob nabíjení: USB nabíječka
Typ: Li-Pol
Napětí: 3,7V
Doba provozu: 6-8 min.
Doba nabíjení: 45min.
Kapacita baterie: 150 mAh

Dálkové ovládání

Baterie: 6x AA
Frekvence: 2,4 GHz
Vysílač: pákový
Dosah: do 10 m

Obsah balení

RC vrtulník SYMA S107G
Vysílačka
USB nabíječka
Akumulátor
Manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: