Stavebnice - důlní nakladač 372 dílků

Kód: 23254111
370 Kč 306 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stavebnice - důlní nakladač 372 dílků

Stavebnice - důlního nakladač s 372 dílky vám přináší nekonečné možnosti stavby a kreativity. Tato stavebnice vám umožňuje vytvořit si vlastní detailní důlní nakladač s pohyblivými prvky.

Sada obsahuje 372 komponentů, které vám umožňují sestavit podrobný důlní nakladač. Tento model je vybaven šedožlutou karoserií a disponuje pohyblivým přívěsem, který vám usnadní vyprázdnění jeho nákladu. Navíc, s funkčním řízením a pohyblivými částmi motoru, si užijete autentický zážitek. Důlní nakladač je vybaven čtyřmi koly, která mu umožňují pohyb po různých površích.

Tato stavebnice je ideální pro děti od 8 let, které si rády vytvářejí vlastní projekty a rozvíjejí svou fantazii. Po sestavení dosahuje důlní nakladač rozměrů přibližně 18,5 x 11,7 x 12,3 cm. Balení má rozměry 30 x 21 x 6 cm.

Stavebnice - důlní nakladač je vyrobena z kvalitního plastu a představuje nový výrobek na trhu. Výrobce zajišťuje bezpečnost produktu dvojitou páskou na některých místech obalu, aby se minimalizovalo riziko poškození.

Ponořte se do světa stavby a kreativity s touto stavebnicí důlního nakladače. Tato sada vám umožní vytvořit si vlastní funkční model a přinést si tak hodiny zábavy a radosti.

Technická specifikace

Počet dílků: 372
Rozměry sestaveného vozidla: cca 18,5 x 11,7 x 12,3 cm
Rozměry balení: 30 x 21 x 6 cm
Doporučený věk: od 8 let
Materiál: plast C65001W 
Vozidlo má pohyblivé části

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: