RC americký jeep M151 1:14, písková

Kód: 23158033PISKOVA
1 840 Kč 1 521 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

RC americký jeep M151 1:14, písková

RC vojenský U.S. jeep je především expediční vozidlo a tomu odpovídá i jeho design, který vychází z ikonického vojenského vozidla Ford M151. Tento model je důkladně navržen tak, aby připomínal skutečné vojenské vozidlo v každém detailu.

Na povrchu modelu jsou vyobrazeny věrné detaily, jako jsou náhradní pneumatiky, kanystr nebo pracovní nářadí. Tento vojenský design dodává RC vozidlu autenticitu a umožňuje vám si představit, že jste na skutečné misi v terénu.

Zajímavým prvkem je umístění akumulátoru přímo pod kapotou, což přidává na realističnosti zpracování modelu. Tento detail dokresluje dojem, že ovládáte skutečné vojenské vozidlo a přidává další rozměr do vašich hraní a zážitků.

S RC vojenským U.S. jeepem si můžete užít nejen rychlost a výkon, ale také se ponořit do světa vojenského expedování a simulovat různé mise a dobrodružství. Buďte součástí týmu a prozkoumejte nekonečné možnosti s tímto impozantním RC modelem.

RC vojenský U.S. jeep je nejen zábavným a výkonným RC vozidlem, ale také vizuálně působivým modelem, který upoutá pozornost všech okolo. Připravte se na dobrodružství ve stylu a získejte RC model, který vás přenesou do světa vojenského expedování.

Technická specifikace

Měřítko: 1:14
Barva: Písková
Délka: 330 mm
Pohon RC auta: 4WD (4x4)
Motory: stejnosměrné
Rychlost: 15 km/h

Baterie

Způsob nabíjení: USB nabíječka
Typ: NiCd
Napětí: 6 V
Doba provozu: 20 min.
Kapacita baterie: 500 mAh

Dálkové ovládání

Baterie: 3x AA
Frekvence: 2,4 GHz
Vysílač: volantový
Dosah: 60 m

Obsah balení

GALE Desert Buggy 1:16
Dálkový ovladač 2,4 GHz
Akumulátor do modelu 6V 500 mAh NiCd
USB nabíjecí kabel
Manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: