RC auto Subotech BG1525, tyrkysová

Kód: 23231939TYRKYSOVA
2 790 Kč 2 306 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

RC auto Subotech BG1525, tyrkysová

RC Subotech BG1525 je ideálním parťákem do každého terénu a na jakékoliv povrchy. Díky 4 nezávislým tlumičům auto dokáže nejen v klidu překonat mnoho překážek, ale také je při rychlé jízdě v zatáčkách velmi stabilní a nepřevrací se. Díky silnému stejnosměrnému motoru 390, který pohání všechna 4 kola, dokáže model vyvinout rychlost až 45 km/h! Ta je na rovném povrchu rychle dosažitelná a to díky perfektní trakcí gumových kol, kterými je tento model vybaven.

Model disponuje karoserií z odolného, kvalitního a pružného plastu, který tak vydrží mnoho případných pádů. Na výrobu modelu byly také použity materiály jako je technický nylon, ze kterého se skládá především podvozek vozu, nebo slitina zinku, která byla použita na výrobu kol. V samotném modelu nalezneme také mnoho kovových dílů, které nejenže mají větší výdrž, ale také prodlužují životnost samotného auta.

Auto je již od výroby oceněno voděodolnostní normou IPX4, která chrání elektroniku vozu proti stříkající vodě. To znamená, že si model poradí s průjezdem mělké kaluže, blátem, mokrým trávníkem nebo krátkou přeháňkou.

Balení obsahuje volantový ovladač o frekvenci 2,4GHz, což znamená, že spolu může jezdit více modelů bez toho, aby se navzájem rušili. Plně proporcionální ovládání pak znamená, že můžete plynule zvyšovat a snižovat rychlost či důraz v zatáčení. Zásluhou toho dokážou model ovládat i nejmenší jezdci.

Technická specifikace

Měřítko: 1:10
Doporučený věk: 10let
Barva: Zelená
Délka: 440 mm
Hmotnost: 1700 g
Pohon RC auta: 4WD (4x4) 
Motory: stejnosměrné
Rychlost: 45 km/h

Baterie

Způsob nabíjení: USB nabíječka
Typ: NiCd
Napětí: 7,4 V
Doba provozu: 15 min.
Doba nabíjení: 180 min.
Kapacita baterie: 1500 mAh

Dálkové ovládání

Baterie: 3x AA (nejsou součástí balení)
Frekvence: 2,4 GHz
Vysílač: volantový
Dosah: 50 m

Obsah balení

RC auto Subotech BG1525
Dálkový ovladač 2,4 GHz
Akumulátor Ni-cd 7,4 V 1500 mAH
USB nabíjecí kabel
Manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: