RC auto buggy Tracker s kamerou, fialová

Kód: 23231937FIALOVA
2 240 Kč 1 851 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

RC auto buggy Tracker s kamerou, fialová

Model Subotech Tracker je skvělé RC auto, které je vybaveno FPV kamerou, díky které můžete živě sledovat obraz přímo na vašem telefonu. Tento model má pohon zadních kol a je ve měřítku 1:16, což zajišťuje skvělou ovladatelnost a výkon. S praktickými pneumatikami zvládnete jakýkoli terén bez problémů, ať už jste začátečníci nebo pokročilí jezdci.

Subotech Tracker dokáže jet až rychlostí 15 km/h a jeho dosah je přibližně 50 metrů, což vám umožní prozkoumávat okolí a užívat si zábavné závody s přáteli. Kromě toho je v balení obsažena FPV kamera, která vám poskytne jedinečný pohled z auta a umožní vám sledovat jeho polohu prostřednictvím živého obrazu na vašem telefonu. Maximální rozlišení přenášeného obrazu je HD (1280x720), takže si užijete vysokou kvalitu a detaily.

Tento model je dodáván kompletně smontovaný, takže stačí jen nabít baterii pomocí přiložené USB nabíječky a vložit do vysílače 3ks AA tužkových nebo nabíjecích baterií. S kapacitou 600 mAh a dobou provozu 15 minut se budete moci dlouho těšit z jízdy a zábavy. Dálkové ovládání má frekvenci 2,4 GHz a vysílač je ve formě volantu, což vám poskytne pohodlné a přesné ovládání auta. Dosah vysílače je 50 metrů, což vám umožní pohybovat se s autem na větší vzdálenost.

Subotech Tracker je skvělým RC autem s FPV kamerou, které vám přinese nejen hodiny zábavy, ale také jedinečný zážitek z jízdy a možnost prozkoumat různé terény. S touto kombinací výkonu, ovladatelnosti a možnosti sledovat živý obraz z auta se budete cítit jako skutečný závodník.

 

Technická specifikace

Měřítko: 1:16
Barva: Fialová
Rozměry: d310 x š190 x v130 mm
Hmotnost: 590 g
Pohon RC auta: 2WD (pohon jedné nápravy)
Motory: stejnosměrné
Rychlost: 15 km/h
Doporučený věk: od 10 let

Baterie

Způsob nabíjení: USB nabíječka
Typ: NiCd
Napětí: 4,8V
Kapacita baterie: 600 mAh
Doba provozu: 15 min.
Doba nabíjení: 180 min.

Dálkové ovládání

Baterie: 3x AA (nejsou součástí balení)
Frekvence: 2,4 GHz
Vysílač: volantový
Dosah: 50 m

Kamera

Přenos obrazu: do telefonu 
Maximální rozlišení: HD(1280x720)

Obsah balení

RC auto Subotech Tracker
RC vysílač 2,4 GHz
Akumulátor do modelu 4,8V 600 mAh NiCd
Nabíječka
FPV kamera a sada pro připevnění
ManuálBuďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: